عکس صفحه اصلی

توضیحات جامع

برنامه آموزشی آمادگی آزمون کارآموزی وکالت1401

در برگزاري كلاسها به اساتيد توصيه شده است كه مطالب را از پايه و به طور منظم و حتي المقدور نكته اي به دانشجويان تدريس نمايند، به طوري كه حتي كساني كه سالها از درس دور مانده اند نيز قادرند با حضور در اين كلاسها خود را آماده شركت در آزمون نمايند.اساتید و طول دوره  کلاس حضوری

نام درس

طول آموزش

اساتید دوره

حقوق مدني

80ساعت

استاد شعبانی

آیین دادرسی مدنی

50ساعت

دکتر انصاری

حقوق جزا

70 ساعت

دکتر کامفر

آيين دادرسي كيفري

50ساعت

دکتر کامفر

حقوق تجارت

60 ساعت

دکتر امینی

اصول فقه

40ساعت

دکتر سمیع پوراساتید و طول دوره  کلاس آنلاین

جمع ساعات تدریسی در دوره آموزشی آمادگی آزمون وکالت سال جاری کلاسها بیش از ، 600ساعت ساعت می‌باشد

نام درس

طول آموزش

اساتید دوره

حقوق مدني

180

استاد شعبانی

آیین دادرسی مدنی

80

دکتر انصاری

حقوق جزا

130

دکتر کامفر

آيين دادرسي كيفري

80

دکتر کامفر

حقوق تجارت

90

دکتر امینی

اصول فقه

50

دکتر سمیع پوربا توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی ظرفیت کلاسها محدود می باشد . و کلاسها طبق تقویم آموزشی ارائه شده برگزار می‌گردد،

توجه فرمایید، امکان برگزاری کلاسهای فوق العاده در غیر از ساعت و روزهای تعیین شده(در صورت کنسل شدن یا اتمام یک کلاس ،کلاس دیگر جایگزین خواهد شد) در برنامه مذکور وجود دارد، تا دوره آموزشی زودتر از موعد مقرر به پایان برسد.

امکان ثبت نام کمتر از سه درس در هیچیک از دوره های آموزشی وجود ندارد.

در صورتیکه ظرفیت کلاسها به حد نصاب برسد دوره‌ها زودتر از موعد مقرر آغاز میگردد

(فقط) شروع اولین جلسه هر دوره آموزشی،از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام توسط دانشجو،اطلاع رسانی میگردد و پس از آن و در طول دوره آموزشی، هرگونه تغییرات احتمالی در برنامه برگزاری کلاسها، در بخش "تقویم و تغییرات دوره‌های آموزشی" در وب سایت اعلام میگردد، لذا دانشجو می‌بایست روز قبل از برگزاری هر کلاس به بخش تغییرات در سایت مراجعه و تغییرات مربوطه را کنترل نماید.بدیهیست در این خصوص هیچگونه تماس تلفنی با دانشجو انجام نخواهد پذیرفت، در صورت غیبت در کلاس، دانشجوی غایب می‌بایست به سایت مراجعه و از تغییرات احتمالی مطلع شود.

پس از ثبت نام در کلاسهای آموزشی، دانشجو میتواند تا یک هفته قبل از شروع دوره، انصراف خود را از شرکت در کلاسها با تکمیل فرم های مربوطه، اعلام و قرارداد آموزشی خود را با مؤسسه فسخ نماید. در اینصورت با کسر 10% از مبلغ کل شهریه، مابقی به شخص دانشجو مسترد میگردد. بدیهیست امکان انصراف تنها در اینصورت امکانپذیر بوده و پس از آن، اعلام انصراف پذیرفته نخواهد شد و امکان استرداد شهریه و یا انتقال آن به دیگر خدمات آموزشی میسر نمی باشدحتی اگر دانشجو در کلاس حاضر نگردد.


مطالب مرتبط