عکس صفحه اصلی

توضیحات جامع

معرفی دوره

تعریف کوچینگ| معرفی مبانی کوچینگ به زبان ساده و کاربرد آن در جنبه های مختلف زندگی و کسب و کار، تفاوت آن با رویکردی علمی و عملی دیگر مانند مشاوره، آموزش، منتورینگ و…

مهارت های ضروری کوچینگ|آموزش کاربردی مهارت‌های اصلی کوچینگ مورد نیاز برای ارتباط موثر با همکاران تجاری، مشتریان و… . گوش کردن فعال، پرسیدن سوالات قدرتمند، بازخورد موثر. ارتباط موثر و بسیاری دیگر که در این دوره اصول و کاربرد هر یک را کاوش می‌کنیم.

مدل های کوچینگ| پرکاربردترین و قدرتمندترین مدل‌ های کوچینگ حرفه‌ ای را معرفی و کاربرد هریک را در از لحاظ رویکرد و کاربرد در گفتگوها تمرین خواهیم کرد.

ساختار مکالمات در جلسات کوچینگ| با یادگیری نحوه طراحی بهتر مکالمات توسعه و مدیریت عملکرد، مهارت‌های بین فردی خود را دقیق تنظیم می‌کنید. یاد می‌گیرید چگونه ارتباط برقرار کنید، انتظارات مراجع را مدیریت کنید و هدف تعیین کنید.

مخاطبین دوره

شاید مدیر یک سازمان یا صاحب کسب و کار خودتان باشید یا اینکه فردی با مهارت و حرفه ای در شغل فعلی تان هستید که به رشد فردی و توسعه کسب و کارتان اهمیت می دهید و همواره بدنبال موفقیت های فردی و تمایز در بین رقبای کسب و کارتان هستید.

احتمالا اخیرا راجع به کوچینگ شنیده باشید و توجهتان را جلب کرده باشد از این رو به دنبال یادگیری و پیاده سازی مهارت های کوچینگ در زندگی فردی، تعامل با دیگران و رشد کسب و کارتان هستید.

کوچینگ به همان اندازه که به یک مدیر و صاحب کسب و کار در افزایش بهره وری افراد تیم و فروش بیشتر کمک میکند به فردی که قصد دارد کوچینگ را در شغل و یا زندگی شخصی خود اجرایی کند هم کمک خواهد کرد. این دوره برای کسانی طراحی شده که میخواهند با کمک به پیشرفت دیگران رشد کنند.

یادگیری مهارت های کلیدی کوچینگ در این دوره به روشی کاربردی و همراه با تمرین ها و موارد واقعی خواهد بود. فراگیری این مهارت ها شما را به فردی تاثیرگذار تبدیل می کند که در مواجه با افراد میتوانند نقاط ضعف و قابل بهبود آنها را شناسایی کند تا پتانسیل هایشان را به حداکثر برسانند.

مخاطبین دوره مهارت‌ های کوچینگ

کارآفرینان و صاحبان مشاغل

علاقمندان به حوزه های کسب و کار

دانشجویان و اساتید کلیه رشته های مدیریت و روانشناسی

مشاورین

روانشناسان

خانم های خانه دار، والدین

معلمین و مربیان

علاقمندان و اساتید به مباحث توسعه فردی و توسعه حرفه ای

و همه کسانی که به دنبال بهبود روابط با خود و دیگران هستند مخاطبا ان دوره محسوب میشوند.

ثبت نام