عکس صفحه اصلی

کلینیک تخصصی مشاوره تحصیلی و پشتیبانی آموزشی

اهمیت و ضرورت کار جمعی را می توان از جوانب گوناگون مورد توجه و بررسی قرار داد؛ با انجام برخی کارها به صورت فردی، رسیدن به نتیجه مطلوب امکان پذیر نیست و جهت نیل به هدف، لازم است تا مقدمات و طیِ مسیرِ درست، به صورت گروهی انجام پذیرد. هر چند امکان انجام کار به صورت فردی وجود دارد، اما مستلزم تحمل هزینه فراوان، از دست دادن زمان مناسب و خستگي زودرس بوده و از نظرکیفیت اجرا نیز قابل مقایسه با صورت جمعیِ آن نیست. گروهی انجام ندادنِ کار، به معنی عدم استفاده از امکاناتی است که در اختیار داریم، دانش پذیرانی كه قابلیت قرارگرفتن در کنار ما و در یک گروه را دارند، هریک با در نظر گرفتن توانایی های مختلف خود، سرمایه بالقوه ای هستند که بی توجهی به آن ها غیرعقلایی بوده و منطقی نیست. به همین منظور کلینیک مشاوره درسی و پشتیبانی آموزشی موسسه، براساس تلاش و تجربه بیش از ده ساله خود و به منظور ایجاد تحولی مثبت در میان متقاضیان آزمون‌های حقوقی شروع به کار تخصصی نموده و خدمات ذیل را با استفاده از نخبگان آزمون‌های کارشناسی ارشد حقوق، رتبه ها و پذیرفته شدگان آزمون کانون های وکلای دادگستری، خبرگان و کارشناسان آموزشی و با تجربه‌ترین اساتید کشور و با همراهي پزشکان روانشناس معتمد در حوزه آموزش، ارائه می‌نماید.

عناوین خدمات کلینیک تخصصی مشاوره درسی و پشتیبانی آموزشی

مشاوره‌های گروهی رایگان
 مشاوره‌های حین کلاس رایگان
 مشاوره‌های حین آزمون رایگان
 برگزاری همایش‌های مرتبط با موضوع آزمون‌های حقوقی رایگان
 برنامه ریزی آموزشی انفرادی جهت چگونگی تقسیم مطالب، طبقه‌بندی دروس و نحوه مطالعه
 پشتیبانی تحصیلی انفرادی تا روز آزمون به همراه ارزیابی و بهبود مستمر شرایط علمی متقاضی
 برگزاری دوره‌های آموزشی خصوصی برای متقاضیان در دروس مختلف
 برگزاری دوره‌های مرور دروس حین آزمون به صورت گروهی
 برگزاری آزمون‌های مختلف روانشناختی و هوش سنجی جهت شناسایی وضعیت متقاضیان
 مشاوره روانشناسی و عارضه یابی رقتاری توسط پزشکان معتمد و متخصصی در آموزش
 برگزاری دوره‌های آموزشی کنترل استرس و اعتماد به نفس

کلاسهای آموزشی متمایز

در صورتیکه شما از فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی رشته حقوق يا فقه و مباني حقوق هستید و قصد ورود به عرصه وکالت را دارید؛ می‌بایست در آزمون ورودي كانون وكلاي دادگستري که به موجب قانون كيفيت اخذ پروانه وكالت دادگستري مصوب 1376 شرکت نموده تا با موفقیت در این آزمون، به عنوان كارآموز وكالت به جمع شاغلين به اين حرفه افزوده شوید و یا در صورتیکه در نظر دارید در مقاطع بالاتر آموزشی به ادامه تحصیل بپردازید می‌بایست با توجه به اقبال عمومی در خصوص ادامه تحصیل فی ما بین فارغ‌التحصیلان رشته حقوق یا فقه و مبانی از آمادگی خاصی برخوردار باشید.
 براي رسيدن به هريك ازدو منظور فوق، مي‌بایست آزمون ويژه‌اي را پشت سر گذاشت. موفقيت دراين آزمون‌ها مستلزم برخورداري از مهارتهاي ويژه‌اي مي باشد كه در دانشكده‌هاي حقوق اين مهارتها کمتر به دانشجويان تعليم داده مي‌شود لذا موسسه دادآفرین به منظور خدمت به جامعه‌ي حقوقي كشور، دوره‌های آموزشی منحصر به فردی را با استفاده از اساتید مطرح حقوق کشور برگزار و به صورت مستمر با توجه به تغییرات ایجاد شده در قوانین و آراء مرتبط، مطالب مربوط به حوزه‌های مختلف آموزشی را به روز نموده و ارائه می‌نماید.

دوره‌های آموزشی مربوط به آزمون کارآموزی وکالت هر ساله به طور معمول از دی ماه ثبت نام و برگزار می‌گردد و ساعات تدریس با توجه به نیاز هر درس در هر سال تنظیم و معرفی می‌گردد؛ طول دوره آموزشی برای آزمون سال 1394 بیش از 550ساعت پیش‌بینی شده که در یک دوره زمانی مشخصی به دانشجویان تدریس می‌گردد. همچنین به منظور ارزیابی علمی دانشجویان در کلاس‌ها به صلاحدید استاد هر درس، آزمون‌هایی با عنوان آزمون حین آموزش برگزار ‌که سبب یافتن نقاط ضعف عمومی و ترمیم علمی دوره‌های آموزشی می‌گردد. دوره‌های ویژه مقطع کارشناسی ارشد حقوق نیز به طور معمول از تیرماه هر سال در گرایش‌های مختلف ثبت نام شده و در دوره‌های حدود 400 ساعت به دانشجویان، تدریس می‌گردد.
 کلاس‌های تکمیلی و رفع اشکال، مشاوره‌های آموزشی توسط خبرگان آموزشی و برترین‌های سال‌های قبل و ... از دیگر خدمات مرتبط با کلاس‌های دادآفرین می‌باشد که باعث ایجاد تمایز دانش‌آموختگان این موسسه با سایرین می‌گردد.

مطالب مرتبط